STOISKA TARGOWE

- profesjonalne projekty i wykonanie
ZAJRZYJ DO GALERII:
Zabudowa stoiska targowego

KORNET S.C.

targi | wystawy | reklama

Rolnicza 262, Dziekanów Leśny
+48 882 086 000

FORMULARZ kontaktowy »

Organizacja wystaw

Odpowiednie przygotowanie i zaplanowanie wystawy ma olbrzymie znaczenie dla późniejszego jej odbioru przez odwiedzających. Niezależnie od tego, czy przedmiotem wystawy są prace plastyczne czy fotografie, odpowiednie ich ukazanie nie tylko ułatwia lepszy ich odbiór przez oglądającego, ale może wręcz przyczynić się do zwiększenia ich atrakcyjności.

Oprawa prac, jakość stelaży, układ przestrzenny, barwy, rodzaj użytych materiałów - to wszystko ma wpływ na to, jakie wrażenie wystawa wywoła w odbiorcy. Źle dobrane elementy mogą przytłaczać i wpływać negatywnie na odbiór wystawionych prac, a przygotowane z rozmysłem i odpowiednio dopasowane do tematyki i rodzaju wystawy spowodują, że stanie się ona ciekawsza i bardziej efektowna. Nawet wysokiej jakości, wyjątkowo piękne prace plastyczne mogą zostać przyćmione przez źle zaprojektowaną i wykonaną oprawę, a nieodpowiednie zaaranżowanie przestrzeni może skutkować irytacją gości lub brakiem pełnego zrozumienia myśli, jaką poprzez wystawę chciał przekazać jej autor. Z tego względu to dość trudne zadanie, jakim jest organizacja czy realizacja wystaw, najlepiej powierzyć profesjonalistom.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Kornet oferuje opracowanie projektów, aranżację przestrzeni i kompleksową realizację wystaw. Wykonujemy profesjonalne, doskonałej jakości wydruki (również wielkoformatowe) z maksymalnym odwzorowaniem barw. Z chęcią podejmiemy się przygotowania wystaw zarówno stałych jak i okolicznościowych, gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość wykonania popartą wieloletnim doświadczeniem. Organizacja wystaw to jedna z najważniejszych gałęzi naszej działalności, i jedna z pierwszych, jakimi się zajmowaliśmy. Wystawy nie mają przed nami tajemnic, dlatego zaufaj nam i naszemu doświadczeniu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, gdzie znajdą Państwo przykłady naszych realizacji: realizacja wystaw.

organizacja wystaw