STOISKA TARGOWE

- profesjonalne projekty i wykonanie
ZAJRZYJ DO GALERII:
Zabudowa stoiska targowego

KORNET S.C.

targi | wystawy | reklama

Rolnicza 262, Dziekanów Leśny
+48 882 086 000

FORMULARZ kontaktowy »

Wizualizacja stoiska

Wizualizacja jest kolejnym, po poglądowym projekcie wstępnym, etapem realizacji zlecenia. Dzięki graficznej wizualizacji stoiska, klient może zapoznać się z zastosowaną kolorystyką oraz szczegółami oprawy plastycznej, a także zobaczyć, jak stoisko targowe będzie się prezentowało w całej swej okazałości już po zbudowaniu.

Nasi graficy najczęściej wykonują kilka wizualizacji, z których każda przedstawia stoisko z nieco innej strony i pod innym kątem. Dzięki rozwojowi technologicznemu programów graficznych tworzone w nich wizualizacje są niezwykle realistyczne i mogą odwzorowywać stoiska targowe w np. różnych warunkach świetlnych. Dzięki temu klient może z większą dokładnością zapoznać się z projektem oraz wyglądem stoiska w hali targowej, oraz określić, czy spełnia ono jego oczekiwania czy też może powinno zostać jeszcze udoskonalone.

Przygotowywane przez naszych grafików oryginalne projekty oraz barwne wizualizacje doceniane są przez nawet najbardziej wymagających klientów, a dzięki profesjonalnej realizacji mogą szybko urzeczywistnić się w realnej hali targowej. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami stoisk targowych - stoiska targowe.

Rozwinięciem wizualizacji graficznej mogą być wykonane na specjalne życzenie animacje 3D projektu.

Wizualizacja zabudowy targowej
Stoisko targowe