STOISKA TARGOWE

- profesjonalne projekty i wykonanie
ZAJRZYJ DO GALERII:
Zabudowa stoiska targowego

KORNET S.C.

targi | wystawy | reklama

Rolnicza 262, Dziekanów Leśny
+48 882 086 000

FORMULARZ kontaktowy »

Stoiska systemowe - system Octanorm

System Octanorm jest doskonałym rozwiązaniem dla firm ceniących sobie prostotę i wygodę oraz posiadających niewysoki budżet. Ten aluminiowy system do zabudowy powierzchni targowych jest bardzo szybki w montażu i nie wymaga specjalnych kwalifikacji i umiejętności, dzięki czemu od lat jest bardzo chętnie wykorzystywany na całym świecie. Niższa cena, w porównaniu ze stoiskami wykonywanymi na indywidualne zamówienie, przyciąga wielu chętnych gotowych do zainwestowania w system Octanorm, który choć ma również i wady, posiada liczne niewątpliwe zalety (zobacz: "Jakie stoisko targowe?").

Do rodziny Octanorm wchodzą rozmaite systemy różniące się budową i zastosowaniem. Jednym z najpopularniejszych jest podstawowy system Messebau, służący do budowy prostych wystawienniczych konstrukcji. Wszystkie jego elementy są ze sobą kompatybilne, podobnie jak w przypadku pozostałych systemów Octanorm, i łączone za pomocą zamków zaciskowych. Prosta, nieskomplikowana budowa umożliwia szybki montaż i demontaż w czasie targów.

Octanorm Maxima i Maxima Light

Jeszcze większą popularnością cieszy się system Octanorm Maxima, wykorzystywany do budowy większych stoisk targowych mierzących do nawet 7-miu metrów wysokości. Dzięki profilom wykonanym z najwyższej jakości aluminium o podwyższonej twardości (F25) konstrukcje montowane przy wykorzystaniu tego systemu cechują się stabilnością i gwarantują pełne bezpieczeństwo. Montaż stoisk z wykorzystaniem tego systemu praktycznie nie wymaga użycia narzędzi, gdyż łączące elementy śruby motylkowe dokręcane są ręcznie. Dzięki takiemu zastosowaniu Maxima, oparta na systemie efektownych dŸwigarów montowanych na specjalnych słupach, jest niezwykle popularna i wykorzystywana przez większość firm trudniących się budową stoisk targowych i nie tylko.

Dopełnieniem systemu Maxima jest Maxima Light, jeden z najnowszych i najpowszechniejszych w użyciu systemów, wykorzystujących profile o średnicy od 40 do 120mm. Dzięki tak dużej różnorodności profili oraz licznym elementom łączącym możliwe jest budowanie przy pomocy tego systemu bardzo praktycznych i nowoczesnych mebli z efektownym oświetleniem i wbudowanymi szklanymi blatami.

Również Kornet s.c. posiada w swojej ofercie stoiska targowe systemowe, budowane z wykorzystaniem m.in. systemów Octanorm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przejrzenia portfolio, w którym znaleźć można dokumentacje zdjęciowe zaprojektowanych i wykonanych przez nas stoisk tak indywidualnych, jak i systemowych. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

* Źródło: dane producenta - Octanorm Polska Sp. z o.o.