STOISKA TARGOWE

- profesjonalne projekty i wykonanie
ZAJRZYJ DO GALERII:
Zabudowa stoiska targowego

KORNET S.C.

targi | wystawy | reklama

Rolnicza 262, Dziekanów Leśny
+48 882 086 000

FORMULARZ kontaktowy »

Stoiska targowe

Stoiska targowe, jako profesjonalne wizytówki, pełnią niezwykle ważną rolę w kreowaniu wizerunku firm. Od wyglądu, kształtu i wyposażenia stoiska zależy, jak reprezentowaną przez nie firmę będą postrzegali potencjalni klienci i kontrahenci. Od odpowiedniego doboru kolorów i wzorów, od jakości elementów i techniki wykonania zależy, czy stoisko wzbudzi pozytywne czy też może negatywne emocje i skojarzenia.

Odpowiednio zaprojektowane i wykonane stoiska targowe nie tylko przyciągają uwagę, ale i powodują, że zarówno one jak i wystawiające je firmy zapadają gościom targów w pamięć i mają szansę na dłużej zaistnieć w ich świadomości. Dlatego tak ważne jest, by przy planowaniu stoiska postawić na jakość i zaufać tym, którzy kreowaniem wizerunku firmy podczas targów czy innych imprez branżowych zajmują się od lat.

Dlaczego my?

Kornet s.c. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej realizacji stoisk targowych, i zawsze stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientów. Oferujemy zarówno proste, systemowe stoiska wystawiennicze jak i stoiska projektowane pod indywidualne zamówienie klienta. Nasi projektanci, doceniani i wyróżniani na niejednych targach, pomagają zwizualizować pomysły klienta i dostosowują je do marketingowych standardów. Dla nas nie ma ograniczeń, chętnie podejmujemy wyzwania i gotowi jesteśmy wykonać nawet najbardziej nietypowe stoiska targowe o nowatorskich rozwiązaniach, jakich do tej pory nie zrealizowano nigdzie indziej. Jednak dla nas każdy klient jest tak samo ważny, i z równym zaangażowaniem podchodzimy do realizacji stoisk wielkopowierzchniowych i kilkupoziomowych, jak i stoisk niewielkich i prostych bardzo popularnych wśród niewielkich firm.

Jako firma o bogatym doświadczeniu, zatrudniająca najwyższej klasy fachowców i projektantów, posiadamy dość duże kompetencje, by sprostać każdym wymaganiom stawianym nam przez naszych klientów. Potwierdza to fakt, iż od lat ściśle współpracujemy z wieloma firmami z Azji i Europy, których lojalność do naszej marki najlepiej świadczy o jakości i profesjonalizmie naszych usług. Warto inwestować w tworzenie pozytywnego i zapadającego w pamięć wizerunku firmy, dlatego zaufaj nam i dołącz do grona naszych klientów.

Współpraca

Początkiem współpracy jest najczęściej przygotowanie, na podstawie informacji otrzymanych od klienta, wstępnego kosztorysu wykonania lub/i zaprojektowania stoiska. Następnie do pracy przystępują nasi projektanci i wspólnie z klientem ustalają założenia projektu oraz zastanawiają się, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla realizacji postawionych celów. Efektem ich działań są wkrótce pierwsze poglądowe projekty stoiska, a w dalszych etapach realizacji zlecenia wizualizacje i na specjalne życzenie animacje 3D przyszłego stoiska. stoiska targowe