STOISKA TARGOWE

- profesjonalne projekty i wykonanie
ZAJRZYJ DO GALERII:
Zabudowa stoiska targowego

KORNET S.C.

targi | wystawy | reklama

Rolnicza 262, Dziekanów Leśny
+48 882 086 000

FORMULARZ kontaktowy »

O nas

Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją stoisk targowych i wystaw, oprawą plastyczną imprez okolicznościowych, kongresów oraz wykonaniem grafiki reklamowej. Corocznie wykonujemy zabudowy targowe na najważniejszych imprezach w kraju i Europie. Proponujemy oryginalne projekty, wysokiej jakości stoiska targowe i prace plastycze przygotowywane w naszej pracowni graficznej. Nasi projektanci byli wyróżniani na targach w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie.

"Kornet" dysponuje stelażem typu Octa-Norm oraz Octa-Maxima Light z pełnym asortymentem wyposażenia stoiska i zaplecza. Firma przyjmuje również zamówienia na prace nietypowe "scenograficzne", wykonywane z drewna, stali, płyt drewnopodobnych i gipsowych. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju i za granicą.

"Kornet" był wyłącznym wykonawcą Targów Żeglarskich "Wiatr i Woda", Targów Reklamy "Image", Targów Pracy. Bierzemy udział we wszystkich ważniejszych spotkaniach targowych w Polsce. Współpracowaliśmy, między innymi, z firmami: KENWOOD, Spencer Holland, Makro Cash & Carry, IBM, E. Leclerc, itd. Regularnie wykonujemy stoiska targowe za granicą w Berlinie, Monachium, Dusseldorfie, Koloni, Hanowerze, Mediolanie i Wilnie, często stawiamy stoiska w Londynie, Barcelonie, Lizbonie, Paryżu, Oslo i innych miastach europejskich.

Zapraszamy do współpracy