STOISKA TARGOWE

- profesjonalne projekty i wykonanie
ZAJRZYJ DO GALERII:
Zabudowa stoiska targowego

KORNET S.C.

targi | wystawy | reklama

Rolnicza 262, Dziekanów Leśny
+48 882 086 000

FORMULARZ kontaktowy »

Wybrane imprezy

targi Bygg Reis Deg
  dodane: 21.10.2013
Na Międzynarodowe Targi Budownictwa Nordic Building Exhibition Bygg Reis Deg przygotowaliśmy zabudowy targowe dla znanych firm Maxbo, Sika oraz Inwido.
więcej »
targi MIPCOM w Cannes
  dodane: 11.10.2013
W dniach 7-10 października odbyły się targi telewizyjno-filmowe MIPCOM we francuskim Cannes. MIPCOM to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych środowiska audiowizualnego na świecie. Na czas ich trwania Kornet jak zwykle przygotował wielkopowierzchniowe zabudowy dla swoich stałych klientów z Korei.
więcej »
EASD Barcelona
  dodane: 29.09.2013
W dniach 23-27 września odbyła się Konferencja EASD (Europejskiego Stowarzyszenia ds. Badań nad Cukrzycą). Kornet przygotował na czas jej trwania zabudowy targowe dla i-Sens, Infopia, DANA oraz firmy SD Biosensor.
więcej »
Targi Autostrada Polska
  dodane: 29.05.2013
W drugiej połowie maja odbyły się na terenie kieleckich targów czterodniowe targi Autostrada-Polska. W czasie ich trwania można było podziwiać olbrzymie maszyny bodowlane w „akcji”, a także poznać aktualne nowinki technologiczne. Kornet na czas targów przygotował stoisko dla znanej firmy z branży logistycznej - Schenker.
więcej »
MIPTV Cannes
  dodane: 15.04.2013
W kwietniu odbyły się międzynardowe targi branży filmowej i telewizyjnej MIPTV. MIPTV jest globalnym miejscem spotkań ponad 10.000 przedstawicieli środowiska audiowizualnego z ponad 100 krajów świata i odbywa się cyklicznie od 1963 roku. Na targi Kornet przygotował stoiska wystawiennicze dla swoich stałych klientów z Korei Południowej.
więcej »
MWC Barcelona
  dodane: 28.02.2013
Targi MWC odbyły się w tym roku w nowym miejscu - w hali Fira Gran Via. Dzięki temu wystawcy zyskali 50% więcej powierzchni, która wyniosła aż 240.000 m2. Kornet przygotował na MWC duże, dwupoziomowe stoisko dla oferującej rozwiązania mobilne firmy Velti.
więcej »
zabudowa targowa Hyoundai Rotem
  dodane: 27.09.2012
Kornet wykonał na międzynarodowych targach kolejnictwa Innotrans nowoczesne, wielkopowierzchniowe stoisko targowe dla firmy Hyoundai Rotem - koreańskiego producenta pociągów.
więcej »
konferencja ONS w Stavanger
  dodane: 31.08.2012
Pod koniec sierpnia odbyły się w norweskim Stavanger największe na półkuli północnej targi offshore (Offshore Northern Seas). Kornet przygotował stoiska dla firm działających lub kooperujących z działającymi na Norweskim Szelfie Kontynentalnym.
więcej »
zabudowa targowa Sapana
  dodane: 24.01.2012
W połowie stycznia odbyły się w Hanowerze międzynarodowe targi branży podłogowej Domotex. Kornet przygotował na imprezę stoiska targowe m.in. dla firm Sapana i RMC Collections.
więcej »
stoiska targowe
  dodane: 20.12.2010
Na grudniowych targach w Barcelonie wykonaliśmy duże, eleganckie stoisko wystawiennicze dla dużej organizacji turystycznej Korea Tourism Organization - Korea Inspiring Meetings.
więcej »
Starsze imprezy ›