STOISKA TARGOWE

- profesjonalne projekty i wykonanie
ZAJRZYJ DO GALERII:
Zabudowa stoiska targowego

KORNET S.C.

targi | wystawy | reklama

Ciołka 15, Warszawa
tel.: 22 837 85 35
fax.: 22 836 01 12

FORMULARZ kontaktowy »

Bauma, największe europejskie targi

Bauma to aktualnie największe targi branżowe na świecie. Odbywają się Targi Baumaco trzy lata na terenie Targów Monachijskich (Messe München) w Niemczech i zajmują niemal 6000 metrów kwadratowych powierzchni.

Na tak wielkim terenie można pomieścić nawet 3000 wystawców, więc miejsca na swoje stoiska targowe rezerwują niemal wszystkie liczące się, choć także i mniej znane, firmy z branży budowlanej i wydobywczej.

Ponieważ pełna nazwa targów to Międzynarodowe Targi Specjalistyczne Maszyn Budowlanych, Maszyn do Pozyskiwania Surowców Budowlanych, Maszyn Górniczych, Pojazdów Specjalnych oraz Urządzeń Stosowanych w Budownictwie, można spodziewać się stoisk targowych zastawionych potężnymi maszynami, które budzą nie tylko duże zainteresowanie, ale i respekt wśród zwiedzających.

Wśród oferowanych w czasie targów atrakcji znajdują się rozmaite prezentacje i pokazy na żywo, ale także forum, cieszące się szczególnym zainteresowaniem. To oraz liczne innowacje oraz możliwość obejrzenia najnowszych i najnowocześniejszych modeli maszyn przyciągają na targi odwiedzających z całego świata. Jak obliczono, na Baumę przybywa nawet 400-500 tysięcy osób, więc wystawcy mają dla kogo się starać i wyszukiwać najciekawsze metody zainteresowania swoją ofertą.