STOISKA TARGOWE

- profesjonalne projekty i wykonanie
ZAJRZYJ DO GALERII:
Zabudowa stoiska targowego

KORNET S.C.

targi | wystawy | reklama

Rolnicza 262, Dziekanów Leśny
+48 882 086 000

FORMULARZ kontaktowy »

Jakie stoisko targowe?

Stoiska systemowe wydają się być idealnym rozwiązaniem dla firmtargi nie dysponujących dużymi nakładami finansowymi. Gotowe elementy, proste w samodzielnym montażu i demontażu, dawniej cieszyły się olbrzymim powodzeniem wśród wielu firm, teraz zaś są wybierane głównie przez mniejsze przedsiębiorstwa.

Mimo kilku ważnych zalet, jak np. cena i prostota obsługi, posiadają jednak także wady, z których największą jest dość duże ograniczenie form, jakie można z gotowych stelaży wystawienniczych stworzyć. Choć każdego roku zakres form osiąganych przez stoiska systemowe się poszerza, to jednak z racji tego, że wykonywane są z uniwersalnych stelaży o ograniczonej różnorodnoœci elementów, nie oferują takiego pola do popisu dla projektantów jak stoiska niesystemowe.

Stoiska indywidualne - czy warto?

Stoiska targowe systemowe nie osiągają takich rozmiarów i kształtów jak stoiska wykonywane na indywidualne zamówienie klienta, i również pod względem wizualnym nieraz znacznie odbiegają od wyznaczanego przez nie poziomu. Postawienie na stoisko niesystemowe daje praktycznie nieograniczone pole do popisu projektantom i grafikom, i umożliwia stworzenie nietypowego, rozbudowanego stoiska o kształcie kapsuły kosmicznej, wielkiego obwarzanka czy fragmentu ogrodu z wiejską chatą.

Nieraz spotyka się stoiska targowe drewniane, zbudowane z desek i bali, jak i takie o stalowej konstrukcji pokrytej barwnym materiałem. Praktycznie każdy pomysł w przypadku stoisk niesystemowych jest możliwy do zrealizowania, a i takie stoisko może osiągnąć ciekawszą i ładniejszą, a przede wszystkim bardziej przyciagającą uwagę, formę, niż stoiska budowane z gotowych elementów. Dlatego też firmy dysponujące odpowiednimi środkami znacznie chętniej decydują się na indywidualny projekt stoiska przygotowany w specjalistycznej pracowni graficznej, gdyż wiedzą, że to im się po prostu opłaci.

Stoiska systemowe - ekonomiczne rozwiązanie

Cóż jednak zrobić, gdy firma nie może sobie pozwolić na takie wydatki? Oczywistym jest, że stoiska systemowe nie oferują takich możliwości aranżacji, jak te przygotowywane od podstaw pod konkretnego klienta, jednak odpowiednio zaprojektowane, z profesjonalną grafiką, również mogą być atrakcyjną wizytówką firmy. Tym bardziej, że ich ewidentne braki odpowiednio pomysłowe firmy mogą rekompensować różnymi ciekawymi formami promocji przyciągającymi klientów. Począwszy od dość kosztownych pokazów tanecznych, po ciekawie przebrane hostessy rozdające ulotki, a na zwykłym koszyku z cukierkami czy wyłożonym na ladzie pachnącym cieście kończąc. Do tego dochodzi jeszcze łatwość montażu tego typu stoisk oraz możliwość wielokrotnego użycia ich na kolejnych targach. Elementy stoisk systemowych można w prosty sposób składać i rozkładać, dzięki czemu ich transport oraz magazynowanie jest mniej kłopotliwe, oraz w wielu przypadkach odpada koszt wynajęcia dodatkowej ekipy do ich montowania.

Stoiska systemowe to nieraz rozwiązania na długi czas, co jeszcze dodatkowo obniża ich koszt w skali kilkuletniej. Jeśli więc profesjonalnie zaprojektowane stoisko indywidualne przekracza możliwości firmy, stoisko systemowe może być doskonałym rozwiązaniem na targi, o ile tylko zadba się o jego odpowiednią oprawę plastyczną oraz dodatkowe atrakcje dla potencjalnych klientów.

Kornet umożliwia klientom dostosowanie ich możliwości do potrzeb - proponujemy zarówno stoiska systemowe jak i indywidualne. Zatrudniamy profesjonalnych grafików, którzy pomogą dostosować wymagania klienta do jego możliwości finansowych. Z chęcią doradzimy i osobiście przedstawimy pomysły i koncepcje, zaproponujemy dodatkowe rozwiązania zwiększające atrakcyjność stoiska. Zapraszamy do kontaktu!